GDPR

Od 25. 5. 2018 začíná platit nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR. V souvislosti s tím je nezbytné, aby každý registrovaný uživatel souhlasil se zpracováním osobních údajů.

Údaje, které Provozovatel shromažďuje v souvislosti s registrovanými uživateli, mohou obvykle obsahovat jméno a příjmení uživatele, e-mail, použité heslo, údaje zadané v rámci registrace.

Souhlasem se zpracováním osobních údajů udělujete souhlas Provozovateli se zpracováním osobních údajů v rozsahu, v jakém byly od Vás poskytnuty, tedy v rozsahu registračního formuláře.

Právním základem zpracování Osobních údajů je tento souhlas. Na základě tohoto souhlasu je Provozovatel oprávněn zpracovávat Osobní údaje za účelem zajištění řádné realizace vzájemných obchodních vztahů, zasílání obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky), poskytování odborných informací, to vše jakýmikoli prostředky komunikace, zejména prostřednictvím webových služeb, e-mailem, telefonicky a poštou. Provozovatel nevyužívá vaše osobní údaje k žádným jiným účelů a neposkytuje je žádným jiným osobám.


Přihlaste se:

E-mail:Heslo:
Zapamatovat si mě

registrace Vaše názory

Dobrý den, vážený návštěvníku. Pokud si chcete objednat nějaký oděv, musíte se nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.

Otevírací doba - pouze po domluvě na tel. 608463510 (prosím ne SMS) nebo
e-mail pujcovna-kostymy@email.cz.
O víkendech a svátcích je půjčovna zavřená.


 
©2018
Domů 
Aktuální čas: