O nás

Půjčovnu provozuje fy: Mgr. Veronika Helebrandová, Merhautova 966/90, 613 00 Brno, IČ 06635059.

Vítáme Vás v internetové půjčovně oděvů. V nabídce máme bohatý výběr karnevalových kostýmů, společenských a svatebních šatů všech stylů a velikostí. Vše si lze objednat z pohodlí domova. Stačí vybrat dle fotografie požadovaný oděv, srovnat dle níže uvedené tabulky rozměrů potřebnou velikost a zamluvit v kalendáři požadovaný termín. Zamluvené šaty či kostým si pak vyzvednete (v případě zájmu i vyzkoušíte) v pracovní době v sídle firmy na adrese Osíčany 48, (PSČ 798 29).

Jak to funguje?

K užívání půjčovny je třeba Vaše bezplatná registrace. Registrací vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami a s GDPR.

Fotografie oděvů jsou rozděleny do šesti kategorií (viz menu). Rozkliknutím obrázku se objeví i popis oděvu (velikost, cena a kalendář volných a obsazených termínů). Dle níže uvedené tabulky jistě vyberete tu správnou velikost. Pak stačí jen odkliknout požadované dny půjčení v přiloženém kalendáři a oděv si (nejdříve) první objednaný den vyzvednout a samozřejmě pak nejpozději poslední objednaný den vrátit.
Pokud je na fotografii více oděvů, platí cena za jeden. Minimální půjčovné je čtyřdenní (většinou pondělí až pátek), není však problém šaty za tuto cenu po domluvě vyzvednout/vrátit dříve/později.

Podrobnější informace jsou uvedeny v obchodních podmínkách. 

Přihlaste se:

E-mail:Heslo:
Zapamatovat si mě

registrace Vaše názory

Dobrý den, vážený návštěvníku. Pokud si chcete objednat nějaký oděv, musíte se nejprve přihlásit. Pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se.

Otevírací doba - pouze po domluvě na tel. 608463510 (prosím ne SMS) nebo
e-mail pujcovna-kostymy@email.cz.
O víkendech a svátcích je půjčovna zavřená.


 
©2018
Domů 
Aktuální čas: